Przemek Górczyk Podcast

#156 Dlaczego Niektórzy Ludzie Osiągają Nadludzkie Wyniki? Geny, Otyłość, MMA, Kawa - Marek Fischer

June 06, 2023 Przemek Górczyk Season 1 Episode 156
Przemek Górczyk Podcast
#156 Dlaczego Niektórzy Ludzie Osiągają Nadludzkie Wyniki? Geny, Otyłość, MMA, Kawa - Marek Fischer
Show Notes

 🎬 🗣️ Oglądaj i komentuj na YouTube: https://youtu.be/YGsPtFjIHW0

Jeden z najwyżej cenionych konsultantów żywieniowych oraz szkoleniowców w Europie. W środowisku żywieniowym, sportowym i biznesowym uchodzi za skrajnie skutecznego, ale jednocześnie bardzo wymagającego i bezkompromisowego. Jego filozofia zawodowa brzmi: „Personalizacja diety to podstawa. Jeśli szukasz modnej diety – idź do Empiku”. 

Pracował między innymi z zawodnikami takimi jak: Krzysztof Ignaczak (Libero Polskiej reprezentacji w Piłce siatkowej), Łukasz Wierzbicki (Mistrz Polski w boksie), Katarzyna Baranowska (pływanie, uczestniczka IO w Pekinie oraz RIO), Grzegorz Szulakowski (KSW), Gracjan Szadziński (KSW), czy Andrzej Opłatek (jeździectwo), Andre Fievel (mistrz Europy oraz świata w BJJ czarnych pasów) oraz Anja Bergo (wielokrotna medalistka prestiżowych zawodów BJJ na świecie).

Jest autorem wielu artykułów w czasopismach branżowych (Food Forum , Body Challenge, Naturoterapia, Fizjoterapia, Bike Board) oraz pełni rolę redaktora merytorycznego w Body Challenge, gdzie odpowiada za warstwę merytoryczną tekstów oraz dobór autorów.

Marek mieszka na południu Polski, gdzie spędza czas ze swoją narzeczoną, psem Aurą, klientami, przyjaciółmi oraz otoczony setkami książek i tysiącami badań z zakresu żywienia, suplementacji i treningu.

W swoim dorobku ma również wystąpienia międzynarodowe – m.in. wykłady w Dublinie we współpracy z Diet Food oraz wykłady dla Frontline Bergen w Norwegii z zakresu suplementacji i żywienia w sportach walki.

Był wykładowcą na wielu konferencjach żywieniowych oraz treningowych takich jak: Body Challenge Summit, Combat Sport Performance, PSTM summit, PEI, FIWE, Go Active Show, Food Forum, Fit Expo. Prowadził szkolenia branżowe dla takich firm jak Formotiva czy Diet Food.

Z religijnym oddaniem trenuje BJJ. Jest absolwentem dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Linki:

WWW: https://fitmakerfischer.com/
Kanał YT: https://www.youtube.com/channel/UClXIilDCm2JXjmSXv6sAnqw
Instagram: https://www.instagram.com/fitmaker_fischer/

----
LAB ONE, Polski Producent Suplementów Diety:
Rabat do -20% na suplementy diety z kodem "PRZEMEK".
Link: https://sklep.lab1.com/produkty?utm_source=youtube&utm_medium=organic&utm_campaign=ytpodcast