Przemek Górczyk Podcast

#147 Dlaczego Jedni Mogą Robić Dużo a Innym Brakuje Energii? Jak Pokonać Zmęczenie? - Kamil Lelonek

May 16, 2023 Przemek Górczyk Season 1 Episode 147
Przemek Górczyk Podcast
#147 Dlaczego Jedni Mogą Robić Dużo a Innym Brakuje Energii? Jak Pokonać Zmęczenie? - Kamil Lelonek
Show Notes

 🎬 🗣️ Oglądaj i komentuj na YouTube: https://youtu.be/XqRo1nma71k

Założyciel marki Hack Your Brain. Jest programistą z podwójnym dyplomem inżyniera na Politechnice Wrocławskiej. Pracuje jako Technical Team Leader i manager w branży IT, dzięki czemu doskonale zna problemy i potrzeby osób z tego środowiska, pracujących umysłowo na najbardziej wymagających stanowiskach.

Ukończył studia dietetyczne na University of Copenhagen oraz studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Interesuje się medycyną, neurobiologią, chemią mózgu oraz zajmuje się szeroko pojętą optymalizacją wydajności umysłowej.

Od 2015 roku pomaga przedsiębiorcom, managerom i specjalistom z branży IT poprawić samopoczucie, zadbać o wysoki, stały i długotrwały poziom energii oraz osiągać lepsze wyniki w życiu zawodowym.

Dobrze wie, jak ciężko jest pracować efektywnie i być zmotywowanym, kiedy nawet Twój własny mózg jest przeciwko Tobie. Poświęcił lata pracy, by zrozumieć, co robić i jakie kluczowe zmiany wprowadzić w życiu, żeby odzyskać koncentrację i wejść na najwyższe obroty. Wie, co działa – rezultaty widzi na sobie i swoich podopiecznych, z którymi podjął indywidualną współpracę.

Linki:
WWW: https://hackyourbrain.pl/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kamillelonek/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/c/HackYourBrainPL
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/hackyourbrainpl/

——

Kod Cambly: 55pgp
https://cambly.biz/pg55p

Każdy z kodem otrzyma 15 darmowych minut, 55% zniżki na plan roczny indywidualny lub grupowy. Pierwsze 100 zdecydowanych osób zgarnia zniżkę?
Cambly obniżyło jeszcze bardziej ceny planów grupowych. Teraz z kodem 55pgp, naukę można zacząć od 59 zł za miesiąc. (60 min zajęcia 1x w tygodniu)