Przemek Górczyk Podcast

#111 Jak Konflikt w Ukrainie Zmienił Oblicze Wojny, Okopy, Drony, Szkolenia - ft. Borys Romanko

February 19, 2023 Przemek Górczyk Season 1 Episode 111
Przemek Górczyk Podcast
#111 Jak Konflikt w Ukrainie Zmienił Oblicze Wojny, Okopy, Drony, Szkolenia - ft. Borys Romanko
Show Notes

🎬 🗣️ Oglądaj i komentuj na YouTube: https://youtu.be/Y9JW38PhTY8

Borys o sobie:
Wiceprezes KSI i miłośnik strzelań wszelakich. Głównie interesuje mnie strzelanie dynamiczne z pistoletu. Jestem sędzią statycznym 2 klasy i dynamicznym 3 klasy. Posiadam uprawnienia prowadzącego strzelanie, instruktora i trenera PZSS. Jestem także zawodnikiem IPSC i regularnie biorę udział w zawodach. Posiadam pozwolenia na broń sportową, kolekcjonerską i szkoleniową.

Organizowałem zawody Lekka Piechota, Przywal Dzwona, kursy prowadzącego strzelanie, warsztaty i kursy pistoletowe. Zdarzało mi się prowadzić szkolenia z broni, w których uczestniczyło od 2 do nawet 100 osób.

APLIKACJA CAMBLY:
Darmowa 15 minutowa lekcja i zniżka -40% na plan 3 miesięczny z Cambly po kliknięciu w ten link: https://cambly.biz/40pgp (nalicza się automatycznie)
Jeśli chcecie skorzystać ze zniżki na plan 3 miesięczny to pośpieszcie się, bo z końcem Lutego zniknie z Cambly i nie będzie już dostępny. Zostaną tylko plany miesięczne i roczne. 

Linki:
ZRZUTKA: https://zrzutka.pl/w2f73s
WWW: Strzelamyinaczej.pl
Artykuł o ostrzale artylerii z filmikami : https://texty.org.ua/projects/107013/vohnyanyj-val-yak-i-yaki-snaryady-prylitayut-na-ukrayinski-pozyciyi/?src=main
Artykuł o oftware’rze w Ukrainę: https://forbes.ua/ru/innovations/it-khaos-na-sluzhbi-zsu-sotni-tisyach-viyskovikh-koristuyutsya-riznim-softom-yakiy-rozrobili-volonteri-chi-nebezpechna-taka-detsentralizatsiya-14112022-9700